pipes.jpg

ТОВ «Газсервіс-Станіслав»

Все для монтажу трубопроводів

ТОВ «Газсервіс-Станіслав» працює на ринку товарів і послуг з 2000 року в сфері будівництва водопроводів і газопроводів. Актуальна пропозиція компанії містить широку гаму поліетиленових труб та фітінгів провідних компаній, які служать для сполучення труб в системах водопостачання та газопостачання а також апаратів для їх зварювання. Основною діяльністю компанії є турбота про клієнта та постійний розвиток. Тому найважливішою метою є забезпечення усім нашим клієнтам найвищої якості запропонованих виробів та послуг, з урахуванням норм та правили, що вимагаються, та постійне розширення асортиментів виробів та пошук нових ринків збуту.

ТОВ «Газсервіс-Станіслав» має у своєму складі дочірнє підприємство «Західгазсервіс», основним видом діяльності якого є монтаж трубопроводів водо-, газопостачання, каналізаційних мереж.

Наявність власної лабораторії дозволяє здійснювати сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування зварювальних апаратів. Для наших постійних клієнтів існує гнучка система знижок, різні способи доставки товару.